ARB Air Locker for Jeep JT Gladiator & JL Rubicon Front & Rear M210/M220 32 Spline
- 32 spline axle
- 1.50 [38.1mm] axle shaft diameter (outside of splines)
- 10 bolts on 6.213 [157.8mm]
- 5.302 [134.66mm] dia. ring gear ID
- Front 8.267 [210mm] Rear 8.661 [220mm] dia. ring gear OD