ARB Air Locker for Jeep JT Gladiator & JL Rubicon Front & Rear M210/M220 32 Spline
  • 32 spline axle
  • 1.50 [38.1mm] axle shaft diameter (outside of splines)
  • 10 bolts on 6.213 [157.8mm]
  • 5.302 [134.66mm] dia. ring gear ID
  • Front 8.267 [210mm] Rear 8.661 [220mm] dia. ring gear OD